• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

Մեր մրցանակակիրները

  • ԱՇՈՏ ԴԱՆԻԵԼՅԱՆ
    ԱՇՈՏ ԴԱՆԻԵԼՅԱՆ

    ՍԱՄԲՈ

  • ՎԱԳԻՖ ՄԻՆԱՍՅԱՆ
    ՎԱԳԻՖ ՄԻՆԱՍՅԱՆ

    ՍԱՄԲՈ

  • ԱՐՄԵՆ ԱԴԱՄՅԱՆ
    ԱՐՄԵՆ ԱԴԱՄՅԱՆ

    ՍԱՄԲՈ

  • ՄԱՎՐԻԿ ՆԱՍԻԲՅԱՆ
    ՄԱՎՐԻԿ ՆԱՍԻԲՅԱՆ

    ՍԱՄԲՈ

  • ԴԱՎԻԹ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ
    ԴԱՎԻԹ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ

    ՍԱՄԲՈ

  • ՄԱՐՏԻՆ ՄԻՐԶՈՅԱՆ
    ՄԱՐՏԻՆ ՄԻՐԶՈՅԱՆ

    ՍԱՄԲՈ

  • ԱՐԵՆ ՇԱՀՐԱՄԱՆՅԱՆ
    ԱՐԵՆ ՇԱՀՐԱՄԱՆՅԱՆ

    ՍԱՄԲՈ

  • ԴԱՎԻԹ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ
    ԴԱՎԻԹ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ

    ՍԱՆԴԱ-ՈՒՇՈՒ

  • ԴԱՎԻԹ ԿԱՐԱՊԵՏՅԱՆ
    ԴԱՎԻԹ ԿԱՐԱՊԵՏՅԱՆ

    ԿԻՈԿՈՒՇԻՆԿԱՅ ԿԱՐԱՏԵ-ԴՈ

  • ԱՐԿԱԴՅԱ ԶԱՔԱՐՅԱՆ
    ԱՐԿԱԴՅԱ ԶԱՔԱՐՅԱՆ

    ՈՒԺԱՅԻՆ ԵՌԱՄԱՐՏ

  • ՍՈՍԵ ԲԱԼԱՍԱՆՅԱՆ
    ՍՈՍԵ ԲԱԼԱՍԱՆՅԱՆ

    ՁՅՈՒԴՈ

  • ԴԱՎԻԹ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ
    ԴԱՎԻԹ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ

    ՍԱՆԴԱ-ՈՒՇՈՒ

  • ԱՐԹՈՒՐ ԱՌՈՒՇԱՆՅԱՆ
    ԱՐԹՈՒՐ ԱՌՈՒՇԱՆՅԱՆ

    ԿԻՈԿՈՒՇԻՆԿԱՅ ԿԱՐԱՏԵ-ԴՈ

  • ՎԱՐԴԳԵՍ ՄԱՆԱՍՅԱՆ
    ՎԱՐԴԳԵՍ ՄԱՆԱՍՅԱՆ

    ՍԱՆԴԱ-ՈՒՇՈՒ

  • ԷՌՆԵՍՏ ՀԱՅՐԱՊԵՏՅԱՆ
    ԷՌՆԵՍՏ ՀԱՅՐԱՊԵՏՅԱՆ

    ՍԱՄԲՈ

  • ԱՐՄԱՆ ՍԱՐԳՍՅԱՆ
    ԱՐՄԱՆ ՍԱՐԳՍՅԱՆ

    ԿԻՈԿՈՒՇԻՆԿԱՅ ԿԱՐԱՏԵ-ԴՈ

  • ԳՈՌ ԱԴԱՄՅԱՆ
    ԳՈՌ ԱԴԱՄՅԱՆ

    ԿԻՈԿՈՒՇԻՆԿԱՅ ԿԱՐԱՏԵ-ԴՈ

  • ԴԱՎԻԹ ՀԱՅՐԱՊԵՏՅԱՆ
    ԴԱՎԻԹ ՀԱՅՐԱՊԵՏՅԱՆ

    ՄՈՒԱՅ ԹԱՅ

   map big1

ՑԱՆԿ

ԼՂՀ ՄԱՐԶԱԿԱՆ ԿԱԶՄԱԿԵՐՊՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԻ

ՀՀ

Անվանում

Ղեկավար

Հասցե

Հեռախոս

1.

Հանրապետական մանկապատանեկան մարզադպրոց

Մելքումյան Կարեն Ռաֆայելի

ք.Ստեփանակերտ

Գ.Լուսավորիչի 8

95-08-33

 

2.

Հանրապետական  շախմատի մանկապատանեկան  մարզադպրոց

Վահանյան Արմեն Արկադիի

ք.Ստեփանակերտ

Մ.Մաշտոցի 7

97-41-09

3.

Ստեփանակերտի մանկապատանեկան  մարզադպրոց

Հովհաննիսյան Էմիլս Անաստասի

ք.Ստեփանակերտ

Վ.Սարգսյան 25

94-19-44

4.

Շախմատի  կենտրոնական  տուն

Ամիյան Արթուր Սերգեյի

ք.Ստեփանակերտ

Վ.Սարգսյան 15

94-59-72

5.

Ասկերանի  մանկապատանեկան մարզադպրոց

Ավանեսյան Արվիդ Վազգենի

ք.Ասկերան

Ս.Շահումյանի 76

67-74-97

6.

Շուշիի մանկապատանեկան մարզադպրոց

Խաչատուրյան  Մխիթար Միխայիլի

ք.Շուշի

Մ.Հախումյանի 65

73-16-18

7.

Մարտակերտի  մանկապատանեկան մարզադպրոց

Բուդաղյան Էդվարդ Գրիգորիի

ք.Մարտակերտ Ազատամարտիկների 154

42-19-35

8.

 Մարտունու  մանկապատանեկան մարզադպրոց

Ղահրամանյան Վլադիմիր Սուրենի

ք.Մարտունի Ազատամարտիկների 25

82-15-59

9.

Հադրութի մանկապատանեկան մարզադպրոց

Ղուկասյան Հայկ Սերգեյի

ք.Հադրութ           Ա.Մկրտչյանի 34

55-19-82

10.

Շահումյանի  ,,Խաչեն,, մանկապատանեկան մարզադպրոց

Ասրյան Արմեն Կարմենի

ք.Քարվաճառ Ազատամարտիկների փողոց

-

11.

Բերձորի մանկապատանեկան մարզադպրոց

Մովսեսյան Կարինե Գարեգինի

ք.Բերձոր

3-րդ թաղամաս,

 շենք 49

75-24-62

12.

ԼՂՀ կամավոր ֆիզկուլտուրային մարզական ընկերության  հանրապետական  խորհուրդ

Միրզոյան Ալեքսանդր Ծատուրի

 ք.Ստեփանակերտ Ա.Մանուկյան 12

94-11-88