• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

Մեր մրցանակակիրները

  • ԱՇՈՏ ԴԱՆԻԵԼՅԱՆ
    ԱՇՈՏ ԴԱՆԻԵԼՅԱՆ

    ՍԱՄԲՈ

  • ՎԱԳԻՖ ՄԻՆԱՍՅԱՆ
    ՎԱԳԻՖ ՄԻՆԱՍՅԱՆ

    ՍԱՄԲՈ

  • ԱՐՄԵՆ ԱԴԱՄՅԱՆ
    ԱՐՄԵՆ ԱԴԱՄՅԱՆ

    ՍԱՄԲՈ

  • ՄԱՎՐԻԿ ՆԱՍԻԲՅԱՆ
    ՄԱՎՐԻԿ ՆԱՍԻԲՅԱՆ

    ՍԱՄԲՈ

  • ԴԱՎԻԹ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ
    ԴԱՎԻԹ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ

    ՍԱՄԲՈ

  • ՄԱՐՏԻՆ ՄԻՐԶՈՅԱՆ
    ՄԱՐՏԻՆ ՄԻՐԶՈՅԱՆ

    ՍԱՄԲՈ

  • ԱՐԵՆ ՇԱՀՐԱՄԱՆՅԱՆ
    ԱՐԵՆ ՇԱՀՐԱՄԱՆՅԱՆ

    ՍԱՄԲՈ

  • ԴԱՎԻԹ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ
    ԴԱՎԻԹ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ

    ՍԱՆԴԱ-ՈՒՇՈՒ

  • ԴԱՎԻԹ ԿԱՐԱՊԵՏՅԱՆ
    ԴԱՎԻԹ ԿԱՐԱՊԵՏՅԱՆ

    ԿԻՈԿՈՒՇԻՆԿԱՅ ԿԱՐԱՏԵ-ԴՈ

  • ԱՐԿԱԴՅԱ ԶԱՔԱՐՅԱՆ
    ԱՐԿԱԴՅԱ ԶԱՔԱՐՅԱՆ

    ՈՒԺԱՅԻՆ ԵՌԱՄԱՐՏ

  • ՍՈՍԵ ԲԱԼԱՍԱՆՅԱՆ
    ՍՈՍԵ ԲԱԼԱՍԱՆՅԱՆ

    ՁՅՈՒԴՈ

  • ԴԱՎԻԹ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ
    ԴԱՎԻԹ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ

    ՍԱՆԴԱ-ՈՒՇՈՒ

  • ԱՐԹՈՒՐ ԱՌՈՒՇԱՆՅԱՆ
    ԱՐԹՈՒՐ ԱՌՈՒՇԱՆՅԱՆ

    ԿԻՈԿՈՒՇԻՆԿԱՅ ԿԱՐԱՏԵ-ԴՈ

  • ՎԱՐԴԳԵՍ ՄԱՆԱՍՅԱՆ
    ՎԱՐԴԳԵՍ ՄԱՆԱՍՅԱՆ

    ՍԱՆԴԱ-ՈՒՇՈՒ

  • ԷՌՆԵՍՏ ՀԱՅՐԱՊԵՏՅԱՆ
    ԷՌՆԵՍՏ ՀԱՅՐԱՊԵՏՅԱՆ

    ՍԱՄԲՈ

  • ԱՐՄԱՆ ՍԱՐԳՍՅԱՆ
    ԱՐՄԱՆ ՍԱՐԳՍՅԱՆ

    ԿԻՈԿՈՒՇԻՆԿԱՅ ԿԱՐԱՏԵ-ԴՈ

  • ԳՈՌ ԱԴԱՄՅԱՆ
    ԳՈՌ ԱԴԱՄՅԱՆ

    ԿԻՈԿՈՒՇԻՆԿԱՅ ԿԱՐԱՏԵ-ԴՈ

  • ԴԱՎԻԹ ՀԱՅՐԱՊԵՏՅԱՆ
    ԴԱՎԻԹ ՀԱՅՐԱՊԵՏՅԱՆ

    ՄՈՒԱՅ ԹԱՅ

 

 

 

Ց Ա Ն Կ

ԼՂՀ ՄԱՐԶԱԿԱՆ ՀԱՍԱՐԱԿԱԿԱՆ ԿԱԶՄԱԿԵՐՊՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐ

 

Հ/Հ

Անվանումը

Ֆեդերացիայի նախագահ

Հասցե

Հեռախոսահամար  ֆաքս

 

1.

ԼՂՀ  սեղանի թենիսի

ֆեդերացիա

Միշել Տանկրեզ

ք.Ստեփանակերտ Վ.Սարգսյան 25

(097) 28-83-83

2.

 

ԼՂՀ ազգային շախմատի

ֆեդերացիա

Մկրտումյան Արթուր Աշոտի

ք.Ստեփանակերտ

Վ.Սարգսյան 15

(097) 25-65-65

3.

 

ԼՂՀ թեթև աթլետիկայի

ֆեդերացիա

Թովմասյան Արթուր Բաբկենի

ք.Ստեփանակերտ

Գ. Լուսավորչի 8

(097) 20-32-42

4.

ԼՂՀ սամբոյի ֆեդերացիա

Սարգսյան Գագիկ Նիկոլայի

ք.Ստեփանակերտ

Կնունյանցների 4

(097) 20-00-03

5.

ԼՂՀ ձյուդոյի ֆեդերացիա

Օհանյան

Արթուր Հրանտի

ք.Ստեփանակերտ

Իսակովի 4ա

(097) 22-41-00

6.

 

ԼՂՀ փետրագնդակի

ֆեդերացիա

Դանիելյան  Արարատ Աշոտի

ք.Ստեփանակերտ

Գ.Լուսավորչի  8

(097) 20-00-07

7.

 

ԼՂՀ  բասկետբոլի  

ֆեդերացիա

Միքայելյան Վազգեն Բակրատի

ք.Ստեփանակերտ

Ն. Ստեփանայն 22

(097) 27-83-33

8.

ԼՂՀ վոլեյբոլի ֆեդերացիա

Բալայան Վարդան Էմիլի

ք.Ստեփանակերտ 

Գ. Լուսավորչի 8

(097) 20-10-11

9.

ԼՂՀ հանդբոլի ֆեդերացիա

Գրիգորյան Սուրեն Ալեքսանդրի

ք.Ստեփանակերտ Փետրվարի 20

(097) 20-00-08

10.

 

ԼՂՀ ավանդական ուշուի  

ֆեդերացիա

Գաբրիելյան Դոնարա Սերգեյի

ք.Ստեփանակերտ Ա.Առաքելյան 4ա/42

(097) 27-88-87

11.

 

ԼՂՀ ուժային եռամարտի

ֆեդերացիա

Զաքարյան Արկադի Ռաֆայելի

ք.Ստեփանակերտ

Գ.Լուսավորչի 8

(097) 25-88-20

 

12.

ԼՂՀ ազատ ոճի

ըմբշամարտի ֆեդերացիա

Միրզոյան Ալեքսանդր Ծատուրի

ք.Ստեփանակերտ

Գ.Լուսավորչի 8

(097) 21-52-57

13.

 

ԼՂՀ  թաեքվոնդոյի

ֆեդերացիա

Խաչիկյան

Վրեժ Անդրեյի

 

ք.Ստեփանակերտ

Գ.Լուսավորչի 8

(093) 33-74-47

14.

ԼՂՀ  ազգային ավանդական  կարատե-դո-ի  ֆեդերացիա

Գևորգյան

Արամ Յուրիի

ք.Ստեփանակերտ

Ա.Հովհաննիսյան 41

(097) 28-88-89

15.

 

,,BSA,, պրոֆեսիոնալների

ասոցացիա 

Ապրեսյան Արթուր Մուրադի

ք.Ստեփանակերտ

Մ. Մաշտոցի 6

(097) 25-57-25

16.

 

ԼՂՀ  բռնցքամարտի 

ֆեդերացիա

Ղազարյան Նորայր Ավանեսի

Հեքիմյան  6ա /26

(097) 22-11-88

17.

ԼՂՀ կիոկուշին-կայ կարատե-դո-ի ֆեդերացիա

Մուսայելյան Կարինե Մամիկոնի

ք.Ստեփանակերտ

Վ.Սարգսյան 18/16

(097) 25-25-68

18.

ԼՂՀ  ֆուտբոլի ֆեդերացիա

Կարապետյան Սամվել Ջամիլի

ք.Ստեփանակերտ

Ս.Շահումյանի անվան հանրապետական մարզադաշտ

(097) 20-43-00

 

19.

 

ԼՂՀ  մարտարվեստների

ասոցիացիա

Գրիգորյան

Աշոտ Միքայելի

ք.Ստեփանակերտ

Ա.Մանուկյան 4բ/13

(097) 22-41-34

20.

 

ԼՂՀ  մարտական  կոխ

Ֆեդերացիա

Հյուսնունց Վյաչեսլավ Սամվելի

ք.Ստեփանակերտ

 Ա.Հեքիմյան 3/55

(097) 20-03-00

21.

ԼՂՀ  կարատեի ֆեդերացիա/ՇՏ/

Թևատրոսյան Ալբերտ Արարատի

ք.Շուշի

Պռոշյան 1/44

(098) 16-07-75

 

22.

ԼՂՀ օյամա կիոկուշին կարատե-դո ֆեդերացիա

Ավանեսյան Գագիկ Զավենի

ք.Ստեփանակերտ

Վ.Սարոյան 10/31

(097) 25-03-83