• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

Մեր մրցանակակիրները

  • ԱՇՈՏ ԴԱՆԻԵԼՅԱՆ
    ԱՇՈՏ ԴԱՆԻԵԼՅԱՆ

    ՍԱՄԲՈ

  • ՎԱԳԻՖ ՄԻՆԱՍՅԱՆ
    ՎԱԳԻՖ ՄԻՆԱՍՅԱՆ

    ՍԱՄԲՈ

  • ԱՐՄԵՆ ԱԴԱՄՅԱՆ
    ԱՐՄԵՆ ԱԴԱՄՅԱՆ

    ՍԱՄԲՈ

  • ՄԱՎՐԻԿ ՆԱՍԻԲՅԱՆ
    ՄԱՎՐԻԿ ՆԱՍԻԲՅԱՆ

    ՍԱՄԲՈ

  • ԴԱՎԻԹ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ
    ԴԱՎԻԹ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ

    ՍԱՄԲՈ

  • ՄԱՐՏԻՆ ՄԻՐԶՈՅԱՆ
    ՄԱՐՏԻՆ ՄԻՐԶՈՅԱՆ

    ՍԱՄԲՈ

  • ԱՐԵՆ ՇԱՀՐԱՄԱՆՅԱՆ
    ԱՐԵՆ ՇԱՀՐԱՄԱՆՅԱՆ

    ՍԱՄԲՈ

  • ԴԱՎԻԹ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ
    ԴԱՎԻԹ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ

    ՍԱՆԴԱ-ՈՒՇՈՒ

  • ԴԱՎԻԹ ԿԱՐԱՊԵՏՅԱՆ
    ԴԱՎԻԹ ԿԱՐԱՊԵՏՅԱՆ

    ԿԻՈԿՈՒՇԻՆԿԱՅ ԿԱՐԱՏԵ-ԴՈ

  • ԱՐԿԱԴՅԱ ԶԱՔԱՐՅԱՆ
    ԱՐԿԱԴՅԱ ԶԱՔԱՐՅԱՆ

    ՈՒԺԱՅԻՆ ԵՌԱՄԱՐՏ

  • ՍՈՍԵ ԲԱԼԱՍԱՆՅԱՆ
    ՍՈՍԵ ԲԱԼԱՍԱՆՅԱՆ

    ՁՅՈՒԴՈ

  • ԴԱՎԻԹ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ
    ԴԱՎԻԹ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ

    ՍԱՆԴԱ-ՈՒՇՈՒ

  • ԱՐԹՈՒՐ ԱՌՈՒՇԱՆՅԱՆ
    ԱՐԹՈՒՐ ԱՌՈՒՇԱՆՅԱՆ

    ԿԻՈԿՈՒՇԻՆԿԱՅ ԿԱՐԱՏԵ-ԴՈ

  • ՎԱՐԴԳԵՍ ՄԱՆԱՍՅԱՆ
    ՎԱՐԴԳԵՍ ՄԱՆԱՍՅԱՆ

    ՍԱՆԴԱ-ՈՒՇՈՒ

  • ԷՌՆԵՍՏ ՀԱՅՐԱՊԵՏՅԱՆ
    ԷՌՆԵՍՏ ՀԱՅՐԱՊԵՏՅԱՆ

    ՍԱՄԲՈ

  • ԱՐՄԱՆ ՍԱՐԳՍՅԱՆ
    ԱՐՄԱՆ ՍԱՐԳՍՅԱՆ

    ԿԻՈԿՈՒՇԻՆԿԱՅ ԿԱՐԱՏԵ-ԴՈ

  • ԳՈՌ ԱԴԱՄՅԱՆ
    ԳՈՌ ԱԴԱՄՅԱՆ

    ԿԻՈԿՈՒՇԻՆԿԱՅ ԿԱՐԱՏԵ-ԴՈ

  • ԴԱՎԻԹ ՀԱՅՐԱՊԵՏՅԱՆ
    ԴԱՎԻԹ ՀԱՅՐԱՊԵՏՅԱՆ

    ՄՈՒԱՅ ԹԱՅ

                                        

                                      

                                          ՀՀ   ՄՐՑԱՆԱԿԱԿԻՐՆԵՐ

N

Անուն, ազգանուն

Բնակավայր

Մարզաձև

Կոչում նվաճելու տարեթիվ

1.

Աշոտ  Դանիելյան 

ք.Ստեփանակերտ

Սամբո

2006, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013

2.

Արեն Շահրամանյան

ք.Ստեփանակերտ

Սամբո

2003

3.

Սամվել Շահրամանյան

ք.Ստեփանակերտ

Սամբո

1998

4.

Նարեկ Գրիգորյան

ք.Ստեփանակերտ

Սամբո

2004, 2005

5.

Ազատ

Անդրյան

ք.Ստեփանակերտ

Սամբո

1997

6.

Մուշեղ Հովսեփյան

ք.Ստեփանակերտ

Սամբո

2010, 2011

7.

Մավրիկ Նասիբյան

ք.Ստեփանակերտ

Սամբո

2011, 2013

8.

Դավիթ Գրիգորյան

ք.Ստեփանակերտ

Սանդա ուշու

2011, 2013

9.

Դավիթ

Սաղյան

ք.Շուշի

Թաեքվոնդո

2005

10.

Անդրեյ Աղասարյան

ք.Շուշի

Թաեքվոնդո

2005, 2007

11.

Գենադի Առստամյան

ք.Շուշի

Թաեքվոնդո

2012, 2013

12.

Սոսե Բալասանյան

ք.Ստեփանակերտ

Ձյուդո

2011,2012, 2013

2014

Սամբո

2014

13.

Կարեն Ղահրամանյան

ք.Ստեփանակերտ

ՈՒժային եռամարտ                       

2009, 2010

14.

Արկադիա Զաքարյան

ք.Ստեփանակերտ

ՈՒժային եռամարտ                       

2009, 2010, 2011, 2013, 2014

15.

Նանսեն Մելքումյան

Ասկերանի շրջան գ.Խնապատ

ՈՒժային եռամարտ                       

2009, 2010, 2011

16.

Անդրանիկ Հովսեփյան

Ասկերանի շրջան գ.Խնապատ

ՈՒժային եռամարտ                       

2010

17.

Արթուր Սարգսյան

ք.Ստեփանակերտ

ՈՒժային եռամարտ                       

2011, 2013, 2014

18.

Թաթուլ Հարությունյան

ք.Ստեփանակերտ

ՈՒժային եռամարտ                       

2011, 2013, 2014

19.

Վիտալի Բալայան

ք.Ստեփանակերտ

Բիլիարդ

2006, 2009

20.

Վարուժան Բաղդասարյան

ք.Ստեփանակերտ

Սեղանի թենիս

2010

21.

Աշոտ Հայրապետյան

Ասկերանի շրջան գ.Խրամորթ

Թ/աթլետիկա

2009, 2010, 2011,  2013, 2014

22.

Արթուր Պետրոսյան

ք.Մարտակերտ

Թ/աթլետիկա

2012

23.

Հովիկ Հայրապետյան

ք.Ստեփանակերտ

Շախմատ

2011                   

24.

Ալեքսան Աղաբալյան

ք.Ստեփանակերտ

Մուայ թայ

2013

25.

Էրիկ Հարությունյան

ք.Ստեփանակերտ

Մուայ թայ 

2013

26.

Վարդգես Մանասյան

ք.Ստեփանակերտ

Սանդա-ուշու

2013

27.

Լաուրա Հայրապետյան

ք.Ստեփանակերտ

Ձյուդո

2013

28.

Հայկ Խաչատրյան

ք.Ստեփանակերտ

Թայեքվոնդո

2013

29.

Տիգրան Գևորգյան

ք.Ստեփանակերտ

Ավանդական կարատե-դո

2013

30.

Էռնեստ Հայրապետյան

ք.Ստեփանակերտ

Սամբո

2014                

31.

Մարտին Միրզոյան

ք.Ստեփանակերտ

Սամբո

2014                     

32.

Դավիթ Պետրոսյան

ք.Ստեփանակերտ

Սանդա-ուշու

201

33.

Հայկ Հայրապետյան

ք.Ստեփանակերտ

Մուայ թայ

201

34.

Մանվել Գասպարյան

Ասկերանի շրջան   գ. Խնապատ

ՈՒժային եռամարտ                       

2014